Updated  19/Jan/18 14:02  
         Rink  1           Rink  2           Rink  3           Rink  4           Rink  5           Rink  6           Rink  7           Rink  8     
04
Feb
18
 
Sun
09:45 Club Open Triples [ 2 woods]
Russell J
v
Jacobs T
Club Open Triples [ 2 woods]
Stanley P
v
Clutterbuck B
Club Open Triples [ 2 woods]
Jacobs S
v
Cullum J
  Club Open Triples [ 2 woods]
Long D
v
Musk R.E
  Northants V Essex U25 Northants V Essex U25
12:00             Northants V Essex U25 Northants V Essex U25
14:15                
18:00 Mixed Weekend League Div 2
Arclights
v
Casuals
Mixed Weekend League Div 2
Vagabonds
v
Sparklers
Mixed Weekend League Div 2
Panthers
v
The Kiwis
Mixed Weekend League Div 2
Flamingos
v
White Rose
  Coaching Coaching Coaching
20:15                
05
Feb
18
 
Mon
09:45 Morning Div 3
Miltonians
v
New Comrades
Morning Div 3
Evergreens
v
Arbroath
Morning Div 1
Monarchs
v
The Pirates
  Morning Div 3
Loaders
v
Feathers
Morning Div 3
Pilgrims
v
Wrens
Club Mens Over 60 Pairs
Clough J
v
Chandler A
Club Mens Over 60 Pairs
Bell D
v
Holloway M
12:00 Girton Golfers Girton Golfers Girton Golfers Girton Golfers        
14:00 Monday Afternoon
Twixies
v
Spaniels
Monday Afternoon
The Winalots
v
Monday Maids
Monday Afternoon
Whatsits
v
Lammas Lassies
  Monday Afternoon
Offshoots
v
Dolphins
Thursday Afternoon Div 1
The Citizens
v
Afternooners
   
16:15                
18:00 Earlybird Div 3
Naughties
v
Fledglings
Earlybird Div 3
Jackdaws
v
Joiners
Earlybird Div 3
Merlins
v
Road Runners
  Earlybird Div 3
Riveters
v
Ladybirds
Earlybird Div 3
Barbarians
v
Morden Boys
Outdoor / Indoor League Div 2
Coton
v
City
Outdoor / Indoor League Div 2
Coton -B
v
City -B
20:15                
06
Feb
18
 
Tue
09:45   Havering v Acle Havering v Acle Club Drives Club Drives Club Drives Drop In Drive Drop In Drive
12:00 Club Mens Over 60 Singles
Clarke A
v
Cracknell D
Havering v Acle Havering v Acle   Club Mens Over 60 Singles
Squires L
v
Turner M
Club Mens Over 60 Singles
Harris D.E
v
Flitton G
Club Mens Over 60 Singles
Chapman K
v
Foster P
Club Mens Over 60 Singles
Prescott B.J
v
Davis A.L
14:00 Tuesday Afternoon Div 1
Straddlers
v
Mixed Bag
Tuesday Afternoon Div 1
Cotters
v
Heroes
Tuesday Afternoon Div 1
Floggers
v
Early As You Can
Tuesday Afternoon Div 1
Red Arrows
v
Beggars
Tuesday Afternoon Div 2
Plovers
v
Curlews
Tuesday Afternoon Div 2
Hares
v
Doves Two
Tuesday Afternoon Div 2
Goslings
v
Robins
Tuesday Afternoon Div 2
Gresham
v
Terriers
16:15                
18:00 Outdoor / Indoor League Div 2
Haddenham
v
Comberton
Outdoor / Indoor League Div 2
Haddenham -B
v
Comberton -B
Earlybird Div 4
Alarics
v
Allsorts
Earlybird Div 4
Rockets
v
Esined
Earlybird Div 4
Wannabes
v
Gleneagles
Earlybird Div 4
Florins
v
Albatrosses
Outdoor / Indoor League Div 2
Newnham
v
Fulbourn
Outdoor / Indoor League Div 2
Newnham -B
v
Fulbourn -B
20:15 Mens Div 2
Nighthawks
v
Rail Tracks
Mens Div 2
Girton Eagles
v
Poachers
Mens Div 2
Robots
v
Waterods
  Mens Div 1
Saxons
v
Woodentops
Mens Div 1
Amps
v
Willys Birds
Mens Div 1
City Gents
v
A A's
Mens Div 1
Bandits
v
Abbey Boys
07
Feb
18
 
Wed
09:45 County League O 60 B Team County League O 60 B Team County League O 60 B Team County League O 60 B Team Club Drives Club Drives Club Drives Club Drives
12:00         Wednesday Afternoon Div 1
Gardeners
v
The Drovers
Wednesday Afternoon Div 1
Green Bay
v
Strugglers
Chris Bryant  
14:15 Wednesday Afternoon Div 2
Tornados
v
Sandcastles
Wednesday Afternoon Div 1
Meadowlands
v
Equate
Wednesday Afternoon Div 1
Eastwoods
v
Frisbees
Wednesday Afternoon Div 1
Squires
v
Seagulls
Wednesday Afternoon Div 2
Forest
v
Realists
Wednesday Afternoon Div 2
The Ravers
v
Summer Wine
Wednesday Afternoon Div 2
Seedlings
v
Hopalongs
Wednesday Afternoon Div 2
Kestrels
v
Sparrow Hawkes
16:30                
18:00 Ladies Division 1
Dis Dolls
v
Pippins
Ladies Division 1
Ravels
v
Cannons
Ladies Division 1
Allen Bees
v
Hits and Mrs
  Ladies Division 2
Cruisers
v
The Felines
Ladies Division 2
Ladybirds Two
v
Avengers
Outdoor / Indoor League Div 2
Chesterton Seconds
v
Post Office
Outdoor / Indoor League Div 2
Chesterton Seconds -B
v
Post Office -B
20:15 Club Mens Pairs
Waterhouse R
v
Foster P
Club Mens Pairs
Dean H
v
Fordham S
Club Mens Pairs
Jacobs S
v
Benton A
Club Mens Pairs
Harris D.E
v
Long D
Club Mens Pairs
Nightingale A
v
Pankhurst M
Club Mens Pairs
Cash K
v
Keeble D J
Club Mens Pairs
Stewart J
v
Bell D
Club Mens Pairs
Chapman K
v
Irwin K
08
Feb
18
 
Thu
09:45 Morning Div 2
Wagtails
v
Untouchables
Morning Div 2
The Pops
v
Royston Rascals
Morning Div 2
Pursers
v
Cobees
Morning Div 2
Pennies
v
Dolomites
Morning Div 2
G Gs
v
Low Tec
Morning Div 2
Beaches
v
Nomads
H Williams H Williams
12:00     Bottisham Bowls Bottisham Bowls Bottisham Bowls   U 3 A Sessions U 3 A Sessions
14:00 Thursday Afternoon Div 2
Tanners
v
Spartans
Thursday Afternoon Div 2
Bartonians
v
Crystals
Thursday Afternoon Div 2
Eagles
v
Vagrants
Thursday Afternoon Div 2
Dreamers
v
Misfits
Thursday Afternoon Div 1
Beegees
v
Allways
Thursday Afternoon Div 1
Afternooners
v
Pelicans
Thursday Afternoon Div 1
The Tall Poppies
v
The Citizens
Thursday Afternoon Div 1
Amateurs
v
Sapphires
16:15                
18:00 Earlybird Div 1
Sprites
v
Jackaroos
Earlybird Div 1
Dolly Birds
v
Crocket Boys
Earlybird Div 3
Ladybirds
v
Riveters
Earlybird Div 1
Normans
v
Yetties
Earlybird Div 1
Fen Tigers
v
Yeltab
Earlybird Div 1
Beehives
v
Halfpennies
Outdoor / Indoor League Div 2
Milton
v
Fulbourn
Outdoor / Indoor League Div 2
Milton -B
v
Fulbourn -B
20:15                
09
Feb
18
 
Fri
09:45 Carpet Stretch Carpet Stretch Carpet Stretch Carpet Stretch Carpet Stretch Carpet Stretch Carpet Stretch Carpet Stretch
12:00 Girton Golfers Girton Golfers Girton Golfers Girton Golfers Friday Afternoon Div 2
Quakers
v
Rolling Stones
  Carpet Stretch Carpet Stretch
14:15 Friday Afternoon Div 2
The Rockers
v
Cherry Pickers
Friday Afternoon Div 2
Greenfinches
v
Kingfishers
Friday Afternoon Div 1
Linnets
v
Bakers 1/2 Doz
Friday Afternoon Div 1
Hatters
v
Broadsters
Friday Afternoon Div 1
Triple Trouble
v
Clintstones
Friday Afternoon Div 1
The Beanies
v
Jays
Friday Afternoon Div 1
Hijackers
v
Goodies
Friday Afternoon Div 2
Choiresters
v
Gamblers
16:30                
18:00 Outdoor / Indoor League Div 1
Newmarket
v
Sawston
Outdoor / Indoor League Div 1
Newmarket -B
v
Sawston -B
Outdoor / Indoor League Div 1
Cottenham
v
Steeple Morden
Outdoor / Indoor League Div 1
Cottenham -B
v
Steeple Morden -B
Outdoor / Indoor League Div 1
Histon
v
Abbey
Outdoor / Indoor League Div 1
Histon -B
v
Abbey -B
Outdoor / Indoor League Div 1
Romsey
v
Cambs & County
Outdoor / Indoor League Div 1
Romsey -B
v
Cambs & County -B
20:15 Club Viking Handicap Cup
Chapman K
v
Bilton E
Club Viking Handicap Cup
Gifford K
v
Banks C
Club Viking Handicap Cup
Clutterbuck B
v
Pawley R
Club Viking Handicap Cup
Brittain P
v
Hall S
Club Viking Handicap Cup
Skates-Wilson J
v
Rowden M.J
Club Viking Handicap Cup
Clarke A
v
Nightingale A
Club Viking Handicap Cup
Benton A
v
Pescod D
Club Viking Handicap Cup
Indaco D
v
Clough J
10
Feb
18
 
Sat
09:45 Club Open 3 Wood Triples
Bate C
v
Bullman J
Club Open 3 Wood Triples
Turner M
v
Davis A.L
Club Open 3 Wood Triples
Clutterbuck B
v
Clarke A
  Club Open 3 Wood Triples
Parfey S
v
Sanders S
     
12:00                
14:15                
18:00 Mixed Weekend League Div 1
Swifts
v
Puffins
Mixed Weekend League Div 1
Pintails
v
Crusaders
Mixed Weekend League Div 1
Retrievers
v
Welders
Mixed Weekend League Div 1
Unpredictables
v
Chestonians
Mixed Weekend League Div 2
White Rose
v
Arclights
Mixed Weekend League Div 2
Flamingos
v
The Kiwis
Mixed Weekend League Div 2
Avocets
v
Sparklers
Mixed Weekend League Div 2
Casuals
v
Panthers
20:15                
To make casual rink bookings please contact the club