Updated  19/Jan/18 14:02  
         Rink  1           Rink  2           Rink  3           Rink  4           Rink  5           Rink  6           Rink  7           Rink  8     
14
Jan
18
 
Sun
09:45 Club Ladies Drawn Triples
Solly A
v
Cutting V
  Club Ladies Drawn Triples
Solly A
v
Cutting V
         
12:00                
14:15                
18:00 Mixed Weekend League Div 2
White Rose
v
Sparklers
Mixed Weekend League Div 2
Flamingos
v
Vagabonds
Mixed Weekend League Div 2
Panthers
v
Avocets
Mixed Weekend League Div 2
The Kiwis
v
Casuals
Mixed Weekend League Div 1
Welders
v
Pintails
Mixed Weekend League Div 1
Puffins
v
Crusaders
Mixed Weekend League Div 1
Unpredictables
v
Retrievers
Mixed Weekend League Div 1
Swifts
v
Chestonians
20:15                
15
Jan
18
 
Mon
09:45 Morning Div 3
Arbroath
v
Wrens
Morning Div 3
Miltonians
v
Rollers
Morning Div 3
New Comrades
v
Evergreens
    Morning Div 3
Pilgrims
v
Red Robins
   
12:00 Girton Golfers Girton Golfers Girton Golfers Girton Golfers        
14:00 Monday Afternoon
Dolphins
v
The Winalots
Monday Afternoon
Spaniels
v
Hollies
Monday Afternoon
Lammas Lassies
v
Offshoots
  Monday Afternoon
Dynamic
v
Monday Maids
Monday Afternoon
Twixies
v
Whatsits
   
16:15                
18:00 Earlybird Div 2
Gannets
v
Hornets
Earlybird Div 2
Optimists
v
Friars Wood
Earlybird Div 2
Newbees
v
Swingers
Earlybird Div 2
Acorn
v
Pipers
Earlybird Div 2
The Go Girls
v
Woodlanders
Earlybird Div 1
Yetties
v
Sprites
Outdoor / Indoor League Div 2
Post Office
v
Newnham
Outdoor / Indoor League Div 2
Post Office -B
v
Newnham -B
20:15                
16
Jan
18
 
Tue
09:45 Club Drives Club Drives Club Drives Club Drives   Philip Seymour Drop In Drive Drop In Drive
12:00           Harry Brown Harry Brown  
14:00 Tuesday Afternoon Div 2
Robins
v
Hares
Tuesday Afternoon Div 2
Curlews
v
Goslings
Tuesday Afternoon Div 2
Peacocks
v
Terriers
Tuesday Afternoon Div 2
Doves Two
v
Gresham
Tuesday Afternoon Div 1
Red Arrows
v
Mixed Bag
Tuesday Afternoon Div 1
Straddlers
v
Cotters
Tuesday Afternoon Div 1
Heroes
v
Early As You Can
Tuesday Afternoon Div 1
Beggars
v
Floggers
16:15                
18:00 Earlybird Div 4
Allsorts
v
Rockets
Earlybird Div 4
Esined
v
Fascination
Earlybird Div 4
Alarics
v
Florins
  Ladies League Cup Group A
New Girls
v
Hits And Mrs
Earlybird Div 4
Albatrosses
v
Wannabes
   
20:15 Mens Div 1
Bandits
v
Saxons
Mens Div 1
The Locals
v
Amps
Mens Div 1
City Gents
v
Willys Birds
Mens Div 1
Abbey Boys
v
Woodentops
Mens Div 2
Girton Eagles
v
Nighthawks
Mens Div 2
Poachers
v
Waterods
   
17
Jan
18
 
Wed
09:45 County League O 60 B Team County League O 60 B Team County League O 60 B Team County League O 60 B Team Club Drives Club Drives Club Drives Club Drives
12:00 B Banyard       Wednesday Afternoon Div 1
Equate
v
Eastwoods
Wednesday Afternoon Div 1
The Drovers
v
Seagulls
Chris Bryant  
14:15 Wednesday Afternoon Div 2
Toucans
v
Tornados
Wednesday Afternoon Div 1
Squires
v
Gardeners
Wednesday Afternoon Div 2
Sparrow Hawkes
v
Summer Wine
Wednesday Afternoon Div 1
Meadowlands
v
Green Bay
Wednesday Afternoon Div 1
Frisbees
v
Strugglers
Wednesday Afternoon Div 2
Realists
v
Sandcastles
Wednesday Afternoon Div 2
Seedlings
v
Forest
Wednesday Afternoon Div 2
Kestrels
v
The Ravers
16:30                
18:00 Ladies Division 1
Hits and Mrs
v
Cannons
Ladies Division 1
Ravels
v
Dis Dolls
Ladies Division 1
Pippins
v
Allen Bees
Ladies Division 2
Bright Sparks
v
Avengers
Ladies Division 2
The Felines
v
New Girls
Ladies Division 2
Cruisers
v
Ladybirds Two
Club Open Singles
Pankhurst M
v
Waterhouse R
 
20:15 Club Mens Triples
Jacobs S
v
Aspinall P
Club Mens Triples
Mansfield R
v
Emery M
Club Mens Triples
Hall M
v
Pankhurst M
  Club Mens Triples
Chapman K
v
Davis A.L
Club Mens Triples
Clough J
v
Nightingale A
Club Mens Triples
Foster P
v
Fordham S
Club Mens Triples
Keeble D J
v
Sebley M
18
Jan
18
 
Thu
09:45 Morning Div 2
Pursers
v
Nomads
Morning Div 2
G Gs
v
Dolomites
Morning Div 2
The Pops
v
Pennies
Morning Div 2
Wagtails
v
Beaches
Morning Div 2
Untouchables
v
Low Tec
Morning Div 2
Cobees
v
Royston Rascals
H Williams H Williams
12:00     Bottisham Bowls Bottisham Bowls Bottisham Bowls   U 3 A Sessions U 3 A Sessions
14:00 Thursday Afternoon Div 1
Beegees
v
Pelicans
Thursday Afternoon Div 1
Afternooners
v
Sapphires
Thursday Afternoon Div 1
Amateurs
v
Raindrops
Thursday Afternoon Div 1
Allways
v
The Citizens
Thursday Afternoon Div 2
Spartans
v
Bartonians
Thursday Afternoon Div 2
Misfits
v
Crystals
Thursday Afternoon Div 2
The Hopefuls
v
Vagrants
Thursday Afternoon Div 2
Dreamers
v
Eagles
16:15                
18:00 Earlybird Div 1
Sprites
v
Fen Tigers
Earlybird Div 1
Crocket Boys
v
Swallows
Earlybird Div 1
Normans
v
Beehives
Earlybird Div 1
Halfpennies
v
Dolly Birds
A Nightingale Nat Earlybird Div 1
Yetties
v
Jackaroos
Outdoor / Indoor League Div 2
Chesterton Seconds
v
Newnham
Outdoor / Indoor League Div 2
Chesterton Seconds -B
v
Newnham -B
20:15         A Nightingale Nat      
19
Jan
18
 
Fri
09:45 Mason A Morning Div 1
Midways
v
Greenhorns
Mason A Morning Div 1
Hobnobs
v
The Pirates
Morning Div 1
Non Runners
v
Monarchs
Morning Div 1
Peppermints
v
Wikiwoods
Morning Div 1
The Rockets
v
Falcons
 
12:00 Mason A Girton Golfers Mason A Girton Golfers Friday Afternoon Div 2
The Rockers
v
Gamblers
Girton Golfers Girton Golfers  
14:15 Friday Afternoon Div 2
Cherry Pickers
v
Quakers
Friday Afternoon Div 2
Greenfinches
v
The Beatles
Friday Afternoon Div 2
Choiresters
v
Kingfishers
Friday Afternoon Div 1
Linnets
v
Goodies
Friday Afternoon Div 1
Hatters
v
The Beanies
Friday Afternoon Div 1
Jays
v
Triple Trouble
Friday Afternoon Div 1
Hijackers
v
Clintstones
Friday Afternoon Div 1
Bakers 1/2 Doz
v
Broadsters
16:30                
18:00 Earlybird Div 3
Barbarians
v
Jackdaws
Earlybird Div 3
Road Runners
v
Fledglings
  Earlybird Div 3
Morden Boys
v
Joiners
Earlybird Div 3
Riveters
v
Merlins
Earlybird Div 4
Florins
v
Rockets
Club Novice Singles Julie Bate
20:15               Julie Bate
20
Jan
18
 
Sat
09:45 Club Open Singles
Davis A.L
v
Dekker A
Club Open Singles
Cracknell D
v
Nightingale A
Denny Plate Club Open Singles
Aspinall P
v
Dear I
Denny Plate   Club Open Singles
Flitton G
v
Walker J
Club Open Singles
Keeble D J
v
Long D
12:00     Denny Plate   Denny Plate   Juniors Coaching Juniors Coaching
14:15 Club Friendly Club Friendly Club Friendly Club Friendly Club Friendly Club Friendly    
18:00 Club Friendly         Coaching Coaching Coaching
20:15                
To make casual rink bookings please contact the club